Авторські права

Надсилаючи статтю до редакційної колегії, автор (и) автоматично надає редакційній колегії право редагувати та публікувати статтю на офіційному веб-сайті Розвитку методів управління та господарювання на транспорті. Автор зберігає за собою право відтворювати зміст статті в навчанні, використовувати зміст статті в будь-якій іншій роботі, розміщувати копію статті на його власному веб-сайті або в Інтернеті, де автор працює, з зазначенням статті вихідних даних у розділі "Розвиток ... "не раніше, ніж через місяць після публікації в журналі.

Якщо стаття прийнята до друку в збірнику «Розвиток методів управління та господарювання на транспорті», автор має підписати угоду про передачу авторських прав. Угода надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.

Завантажити угоду

Цією угодою автор засвідчує, що поданий матеріал:

 • не порушує  авторських прав інших осіб або організацій;
 • не був опублікований раніше у інших видавництвах та не був поданий до публікації у інші видання.

Автор передає редколегії збірнику "Розвиток методів управління та господарювання на транспорті " права на:

 • публікацію статті українською (англійською та російською) мовою та розповсюдження її друкованої версії.
 • переклад статті англійською мовою (для статей українською та російською мовою) та розповсюдження друкованої версії перекладу.
 • розповсюдження електронної версії статті, а також електронної версії англомовного перекладу статті (для статей українською та російською мовою), через будь-які електронні засоби (розміщення на офіційному web-сайті журналу, в електронних базах даних, репозитаріях тощо).

Автор зберігає за собою право без узгодження з редколегією та засновниками:

 1. Використовувати матеріали статті повністю або частково з освітньою метою.
 1. Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.
 2. Використовувати матеріали статті для підготовки тез, доповідей конференцій, а також усних презентацій.
 3. Розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного web-сайту збірнику) на:
 • персональних web-ресурсах усіх авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги тощо);
 • web-ресурсах установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);
 • некомерційних web-ресурсах відкритого доступу (наприклад, arXiv.org).

В усіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію на офіційному сайті журналу є обов’язковим.

 Приклад посилання на статтю: Оценка влияния доходов потребителей на спрос на круизы в Средиземноморье / Ю.А. Наврозова, // Розвиток методів управління та господарювання на транспорті: Зб. наук. праць. – 2018. – №3. –   С. 61-76. DOI: 10.31375/2226-1915-2018-3-61-76.