Економічні реформи та зміна структури зайнятості в Китаї


  • Sun Zhaoyang
Ключові слова: структура зайнятості, економічні реформи, населення

Анотація

 Є багато причин для економічного дива Китаю, але більшість дослідників сходяться на думці, що довгострокове високе економічне зростання є результатом реформ та відкритості. Зміна структури є сильною рушійною силою економічного зростання Китаю. Злиття епохи реформ і зміна структури населення створили велику кількість робочої сили. У поєднанні з масовими робочими місцями, створеними реформою, вони надають додаткове джерело для економіки.
Великим досягненням є вирішення проблеми зайнятості мільярдного населення в аспектах економічного зростання, соціального розвитку, скорочення бідності та людського капіталу.
Як правило, це називається дивідендом населення і сприяє економіці Китаю в чотирьох аспектах. Надлишкове сільське населення стає майже нескінченною пропозицією робочої сили, що підвищує конкуренцію на ринку праці у містах і зберігає заробітну плату на дуже низькому рівні. Загальний коефіцієнт залежності є низьким, тому зростання робочої сили знижує коефіцієнт капіталу і праці
і, як наслідок, затримує ступінь зменшення граничного прибутку капіталу.
Низький коефіцієнт залежності означає низький економічний тягар та високийекономічний надлишок, який підтримує високу ставку заощаджень і, як наслідок, збільшує інвестиції.

У статті узагальнено основні риси цього процесу зміни в чотири етапи за кількістю і пропорцією зайнятості. Його досягнення включають наполягання на позитивній політиці заохочення зайнятості, пріоритеті постійної зайнятості у містах, сприянні недержавній економіці та розвитку ринку. Це процес оптимізації розподілу людського капіталу та підвищення продуктивності праці за рахунок перенесення праці з низьких до високопродуктивних районів. Тим часом Китай стикається з деякими новими викликами для подальшого розвитку в скороченні чисельності населення та старіння суспільства, структурних труднощів зайнятості та безробіття серед молоді, дисбалансу структури зайнятості та інституційних перешкод.
Зайнятість є важливим ресурсом для економічного зростання і важливим питанням для управління та соціального розвитку. Проблема зайнятості в Китаї змінилася від кількості, створення якомога більше робочих місць, до якості, де структурний дисбаланс є основною складністю. Її часто описують як «труднощі у працевлаштуванні під великим попитом і труднощі підбору персоналу під час
високої пропозиції робочої сили».
Зміна структури зайнятості є не тільки результатом економічних реформ, але й рушійною силою економічного зростання. Відтік працюючого населення від сільськогосподарського та сільського виробництва з низькою продуктивністю до вищої продуктивності в несільськогосподарських та міських районах підтримував велику дешеву робочу силу для індустріалізації та модернізації Китаю за останні 40 років. Проте подальший економічний розвиток потребує подолання певних глибоких трудових структурних труднощів у кількох сферах

Посилання

1. Cai Fang (2017). Reform Effects in China: A Perspective of Labour Rellocation. Economic Research Journal, No.7, PP4-17.
2. Cai Fang & WangDewen (2005). China’s Demographic Transition: Implications for Growth. in Garnaut, Ross and Song Ligang (eds), The China Boom and Its Discontents, Canberra: Asia Pacific Press, 34-52.
3. Chanery, Hollis. & Syrquin, Moises (1975). Patterns of Development, 1950-1970, London: Oxford University Press.
4. Fang, Xingming & Han, Xiaona (2013). The Adjustment of Employment and Industrial Structure under the Situation of Transformation of Supply and Demand of Labor Force. Population Journal, Vol.35, No.2, 60-70.
5. Kuznets, Simon (1971). Economic Growth of Nations: Total output and Production Structure. Cambridge, Massachusetts: Harvard University Press.
6. Wang, Feng & Mason, Andrew (2008). The Demographic Factor in China’s Transition. in Brandt, Loren, and Thomas G. Rawski (eds), China’s Great Economic Transformation, Cambridge, New York: Cambridge University
Press, 136-166.

Переглядів анотації: 95
Завантажень PDF: 47
Опубліковано
2019-02-26